, ,

Prosty sposób na pozbycie się bólu zęba. Nie powie Ci o nim żaden dentysta!

Problemy z zębami bywają czasem prawdziwym koszmarem. Często towarzyszy im okropny ból, który może trwać nawet przez kilka dni.

Bolący ząb zwykle zaskakuje nas w najmniej oczekiwanej chwili. Potrafi zniweczyć rozpoczynający się właśnie weekend i nasze plany, a koniecznością staje się pilna wizyta u stomatologa. Czasem jednak musimy na nią poczekać,  bo terminarz gabinetu pęka w szwach, a kolejka pacjentów ciągnie się w nieskończoność.

Nagły ból zęba może być spowodowany przez:

  • Zepsuty ząb
  • Kamień nazębny
  • Zapalenie dziąseł
  • Nieprawidłowo założoną koronę
  • Dysfunkcję stawów skroniowo-żuchwowych.

Gdy dopadł Cię straszny ból zęba, nie oznacza to, że musisz być na niego skazany. Istnieje domowy sposób, który w nagłych przypadkach pomoże złagodzić dolegliwości. Choć ta metoda nie zastąpi wizyty u dentysty, to jej zastosowanie pomoże przetrwać do czasu jego interwencji.

c2524df5f734dee3b98dcdc16158da75-800x531

Czego potrzebujesz:

  • ½ łyżeczki sproszkowanych goździków
  • ½ łyżeczki oleju kokosowego.

Stosowanie:

Goździki zawierają eugenol, który doskonale się sprawdza jako środek przeciwbólowy. Drugi składnik (olej kokosowy) posiada właściwości antybakteryjne, dzięki czemu działa przeciwzapalnie.

Aby przygotować środek przeciwbólowy, wymieszaj oba składniki w miseczce, aż do uzyskania jednolitej pasty. Używając pipety lub małego pędzelka, nanieś pastę na bolące miejsce. Aby działanie było najskuteczniejsze, używaj środka trzy razy dziennie.

Jeśli doskwiera Ci ból zęba, a wizytę u dentysty masz dopiero za kilka dni, zastosowanie tej metody przyniesie ulgę. Jest w 100 procentach naturalna, nie ma skutków ubocznych i pomogła już wielu osobom. Jak przyjdzie co do czego, Ciebie również uwolni od nieznośnego bólu.

Działanie tej metody wyjaśni poniższy film. Przekonaj się, jak wiele zalet skrywają w sobie goździki i olej kokosowy:

Źródło: youtube.com

Mama urodziła zdrowe dziecko, ale okazało się, że w tym samym czasie urodził się ktoś jeszcze…

Zanim zabiła 2-letnią córkę, wysłała wiadomość do jej ojca: „Przepraszam, ale zasługujesz na jej ostatnie zdjęcie”