,

Przez popełniony na Facebooku błąd, ta rodzina straciła wszystko!

Po tym jak Mark Higgins awansował w pracy, wraz ze swoją żoną Becky Szenk, postanowili, że przeprowadzą się bliżej nowego miejsca pracy mężczyzny. Nie podejrzewali, że w dniu przeprowadzki stracą wszystko…

Mieszkającej w Wielkiej Brytanii parze, niedawno urodziło się dziecko. W nowym mieszkaniu czekał już na noworodka specjalnie przygotowany pokoik. Wszystko układało się doskonale, aż do pewnego momentu. To, co później spotkało Marka i Becky, może zdarzyć się każdemu z nas!

Tuż przed planowaną przeprowadzką, Becky zajęła się szukaniem profesjonalnej ekipy, która miała zająć się przewiezieniem rzeczy. Na Facebooku znalazła firmę spełniającą jej wymagania: profil firmy po brzegi wypełniały zdjęcia i pozytywne rekomendacje. To nimi kierowała się Becky podejmując ostateczną decyzję. Wkrótce przekonała się, jak wielki popełnia błąd.

Publié par Becky Szenk sur lundi 30 janvier 2017

 

Pierwsze wrażenia Becky i jej męża, były bardzo pozytywne. Do ich domu przyjechali dwaj pracownicy, którzy w zaledwie 45 minut opróżnili całe mieszkanie! Byli grzeczni, profesjonalni i pomocni, ich zachowanie nie budziło najmniejszych obaw. Wypełnioną po brzegi ciężarówką mężczyźni odjechali w kierunku nowego mieszkania pary. Niestety, nigdy do niego nie dotarli.

214906952210Twitter

W właśnie ten sposób Mark i Becky stracili cały swój dobytek. Przepadły meble, ubrania, sprzęt elektroniczny, dokumenty, rodzinne pamiątki, zabawki… Wszystko, co posiadali.

Ubrania i meble możemy kupić nowe. Niestety, nasze zdjęcia z dzieciństwa i wspomnienia, przepadły na zawsze. Nigdy ich nie odzyskamy, bo przecież nie kupimy ich w sklepie…

Historia Marka i Becky nie jest odosobniona, a ofiar podobnych kradzieży jest więcej. Nie chcesz, by podobne zdarzenie spotkało Twoich bliskich lub znajomych? Udostępnij im ten artykuł!

Źródło: inquisitr.com

Kilkumiesięczna dziewczynka jest w szoku, gdy kobieta przebija jej uszy. To co dzieje się potem, łamie serce!

Rodzice porzucili tego chłopca z powodu wady genetycznej. Nie uwierzysz, jak potoczyło się jego życie!