,

Przez wiele lat zabijała zwierzęta i sprawiało jej to przyjemność. Nagła śmierć tej kobiety ucieszyła wielu ludzi

„Jeśli chcesz jeść pory i selery, rób to. Ja jem mięso. Nie jestem hipokrytką i przynajmniej nie udaję, skąd pochodzi” – pisała na swoim profilu instagramowym Melania Capitan,

27-letnia kobieta wsławiła się tym, że propagowała myślistwo, jako styl życia dla młodych, silnych kobiet.

Melania przez lata zabiła niezliczoną ilość zwierząt. Publikowała w sieci zdjęcia na których pozowała z martwymi, zabitymi przez siebie zwierzętami i szczegółowo opisywała swoje doświadczenia łowieckie.

Kobieta miała tysiące obserwujących w mediach społecznościowych, nie wszyscy jednak akceptowali jej specyficzne hobby. Wielu obserwujących jej profil było tam tylko po to, żeby ją krytykować. Pod każdym jej postem lała się fala hejtu, a nawet gróźb. Miłośnicy zwierząt i ludzie skoncentrowani wokół ochrony środowiska atakowali ją w sieci, obrażali, grozili i życzyli jej śmierci.

Po otrzymaniu ponad trzech tysięcy nienawistnych wiadomości i gróźb, Melanie zgłosiła to, ale policja nie zareagowała.

“Zamknę cię za pomocą kulki w czole” i “Mam nadzieję, że ktoś tak cię pobije, że będziesz cztery miesiące w śpiączce” – takie komentarze były na porządku dziennym.

Jeszcze tydzień wcześniej opublikowała swoje zdjęcie ze ślubu przyjaciółki, na którym jest uśmiechnięta. Nikt nie spodziewał się tego, co wkrótce miało nastąpić…


Kilka dni później Melania została znaleziona martwa we własnym domu. Wszystko wskazuje na to, że odebrała sobie życie. Pozostawiła list z pożegnaniem dla najbliższych przyjaciół.

Prezydent Hiszpańskiej Federacji Łowieckiej ogłosił, że jego organizacja skierowała oskarżenie przeciwko tym, którzy wysyłali do 27-latki groźby śmierci.

„Teraz na ciebie będą polować w piekle”. „Zrobiłaś przysługę dla przyrody i ludzkości” – fala nienawiści nie słabła nawet po jej śmierci.

Pasja Melanii do polowań była czymś, co ludzie zdecydowanie mieli prawo krytykować. Tym bardziej, że kobieta uwielbiała uśmiechnięta afiszować się swoimi trofeami. Ale jako ludzie chyba nie chcemy, aby różnice poglądów prowadziły innych do tego, by odbierali sobie życie…

Źródło: hefty.co, instagram.com

Mężczyzna widzi psa umierającego w gorącym aucie. Zamiast wybić szybę, ratuje go w niesamowity sposób

83-latka podeszła do pianina na ulicy. Przechodnie nie spodziewali się, co za chwilę usłyszą