, ,

Pies ostrożnie wącha mężczyznę, którego w pierwszej chwili nie poznał. Ale już po sekundzie jego reakcja doprowadza do łez!

Choroba zmieniła Shane Godfreya nie do poznania – podczas 5-tygodniowego pobytu w szpitalu, mężczyzna bardzo schudł i zmienił się na twarzy…

Gdy wreszcie wyszedł ze szpitala i wrócił do domu, okazało się, że nawet znajomi maja problem z rozpoznaniem go. Tym bardziej nie dziwi więc fakt, że nie poznał go również jego własny pies. W pierwszym momencie zwierzak wziął swojego pana za obcą osobę!

Na jego widok zaczął szczekać broniąc domu nieobecnego właściciela, ale gdy podszedł bliżej i powąchał nieznajomego… jego reakcja była niesamowita! Tego nie da się opisać, musicie to zobaczyć na własne oczy:

When you have lost so much weight that your dog has to smell you to realize who you are. And being gone 5 weeks doesn't help but the reaction as soon as he recognizes the smell is priceless. * Jukin Media Verified *Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/956148For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com.

Publié par Shane Godfrey sur dimanche 2 avril 2017

Źródło: facebook.com

Trójka weterynarzy próbuje poskromić 60-kilogramowego psa. Walka jest długa, ale jej zakończenie bawi do łez!

Panna młoda w adidasach jest przygotowana do tańca. To, co robi pan młody, szokuje gości!