, ,

Robisz naleśniki w tradycyjny sposób? Gdy poznasz tę metodę, już nigdy nie przyrządzisz ich inaczej!

Prawie wszyscy uwielbiają naleśniki. Doskonale nadają się zarówno na śniadania, jaki i na każdy inny posiłek. Smakują i na słodko i na słono. Naleśniki można jeść właściwie ze wszystkim, nie ważne, czy będzie to ser, dżem, albo szpinak.

Jak mówi stary slogan reklamowy „naszym sekretem jest ciasto” i tę zasadę spokojnie można zastosować do naleśników. Wydawać by się mogło, że ciasto naleśnikowe to nic skomplikowanego. Po części jest to prawda, jednak przygotowaliśmy dla Ciebie sposób dzięki któremu naleśniki przyrządzisz szybciej i łatwiej.

Wszystko czego potrzebujesz, to butelka po wodzie mineralnej oraz lejek. Brzmi dziwnie, ale uwierz, to działa! Umieść w butelce wszystkie produkty potrzebne do zrobienia naleśników. Należy pamiętać, aby w pierwszej kolejności do butelki trafiły suche produkty.

W następnym kroku szczelnie zakręć butelkę i… zacznij nią potrząsać. Rób to do czasu, aż wszystkie składniki dokładnie się wymieszają. Po wszystkim po prostu wylej miksturę na patelnię i usmaż naleśniki.

Na koniec dodaj do naleśników swój ulubiony dodatek. Smacznego! 🙂

Na poniższym filmiku zobaczysz, jak to zrobić krok po kroku:

Źródło: youtube.com

Policjanci kontrolujący wagony otworzyli nieoznakowane worki i dosłownie zrobiło im się słabo

Wściekły pies zaatakował wolontariuszy. Gdy z bliska zobaczyli jak cierpiał, łzy napłynęły im do oczu