,

Sąsiedzi nie wiedzieli, po co wbił 6 drewnianych pali w ziemię. Ale gdy zobaczyli efekt, byli w szoku!

Zastanawiałeś się kiedyś jak zagospodarować swoje podwórko przed domem, aby było miejscem, gdzie cała rodzina będzie chętnie wspólnie spędzać czas? Ten mężczyzna długo nad tym myślał.

Jego dzieci dawno już wyrosły z zalegających tam huśtawek i zjeżdżalni, nadszedł więc czas, by stworzyć przestrzeń dla dorosłych oraz młodych nastolatków. To, co wymyślił jest genialne!

Mężczyzna rozmontował stare huśtawki i je sprzedał, a uzyskane fundusze pozwoliły mu na wykonanie niesamowitego projektu. Jego celem było stworzenie przestrzeni, która zachęcałaby całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu na zewnątrz.

Zaczął od ustalenia kształtu nowej altany. Tych kilka desek na ziemi nie zapowiada jeszcze niczego szczególnego, prawda?

Następnie kupił sześć drewnianych pali i wkopał w głębokie dziury w ziemi. Dzięki temu konstrukcja będzie miała zapewnioną stabilność.

Kolejnym krokiem było wypoziomowanie całości. W tym celu ułożył na górze deski w kształcie sześciokąta i tak dopasowywał całość, aż uzyskał poziom.

Po przymocowaniu wszystkich elementów, w każdą dziurę wsypał trochę żwiru, aby uniknąć problemu z drenażem i gniciem drewna. Pozostałą część dziur zalał betonem. Następnie wzmocnił cały szkielet, aby nie zdeformował się podczas suszenia.

Kiedy już wszystko wyschło, oszlifował każdy z pali oraz dodał poprzeczne deski na szczyt konstrukcji, które również były w kształcie sześciokąta, aby poprawić stabilność.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

85-latek totalnie zaskoczył swoją młodą żonę w noc poślubną…

Jeżeli Twoje dziecko nosi takie buty, wyrzuć je natychmiast! Oto, dlaczego są takie szkodliwe