,

Tego noworodka miało nigdy nie być. Dowód na to, trzyma w swojej rączce…

Dextera miało nie być. Jego matka usiłowała zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą wkładką wewnątrzmaciczną o skuteczności oscylującej w granicach 99%. Lucy Hellein znalazła się jednak wśród bardzo niewielkiego odsetka kobiet, które ta metoda antykoncepcji zawiodła.

Kiedy kilka tygodni po założeniu wkładki wewnątrzmacicznej Lucy Hellein z Fort Mitchell w Alabamie dowiedziała się, że jest w ciąży nie mogła w to uwierzyć. Z opinii lekarza wynika, że zaszła w nią kilka dni po założeniu wkładki mającej przecież ją przed tym zabezpieczyć.

„Myślałam, że to pierwsze tygodnie ciąży, ale lekarz wyprowadził mnie z błędu. Powiedział, że to był już 18 tydzień. Wkładki nie było widać na USG, więc mój lekarz był przekonany, że z pewnością wypadła” – powiedziała Lucy.

Jako że ciąża kobiety była nieplanowana, lekarz zasugerował aborcję. Lucy jednak wybrała życie syna.

„Dexter na pewno miał być. Chociaż nie był planowany, moja rodzina i ja czujemy się szczęśliwi i błogosławieni”.

Zaginiona wkładka odnalazła się w czasie porodu. Synek Lucy Hellin przyszedł na świat pod koniec kwietnia i wówczas cały świat zobaczył zdjęcie na którym chłopiec trzyma wkładkę wewnątrzmaciczną w rączce.

Fotografię wykonały pielęgniarki, które chciały w ten sposób podkreślić, że jego życie, choć nieplanowane, jest na pewno chciane. Mama Dextera udostępniła zdjęcie na Facebooku, a w ślad za nią zrobiły to tysiące osób.

Źródło: lifenews.com

Właśnie zaczynała karmić dziecko piersią, gdy zauważyła w jego nosie dziwne, czarne punkciki. Chwilę później połączyła fakty…

12 zdjęć paznokci u stóp, które biją absolutnie wszelkie rekordy! #3 sprawi, że krzykniesz z przerażenia!