,

To on molestował 12-latkę. Pomóż go złapać!

Mija już 4 miesiąc od czasu, gdy pedofil zaatakował 12-latkę w Chorzowie. Policja wreszcie zdecydowała się upublicznić jego dane. To 50-letni Mariusz Dąbrowski z Tychów. Wydano za nim list gończy.

To ten mężczyzna 20 grudnia ub. roku podjechał na przystanek autobusowy w Chorzowie przy ul. 3 Maja i zaczepił 12-latkę, która szła do szkoły. Aby zwabić dziewczynkę do swojego bmw, poprosił ją pomoc w dostarczeniu kwiatów rzekomej narzeczonej. Przy dziecku zboczeniec się onanizował, a za milczenie zapłacił jej 50 zł. Dwa tygodnie później kolejny raz podjechał w to samo miejsce.

Mundurowi przygotowali na pedofila zasadzkę, lecz na miejscu akcji pojawił się oznakowany radiowóz drogówki. To sprawiło, że zboczeniec uciekł. W ub. piątek matka dziecka otrzymała dziwny telefon. Męski głos w słuchawce wulgarnie krzyczał, że kobieta sprawę nagłośniła. Potem przyszły sms-y „przyjedziemy” oraz „będziemy…”.

„Powiadomiliśmy policję, prosiłam o zabezpieczenie monitoringu przy tamtejszej przychodni weterynaryjnej. Mimo moich próśb do 16 lutego br. policja nie zabezpieczyła nagrania” – mówi matka dziewczynki.

Zrozpaczona matka nagłośniła sprawę w mediach. W końcu śledczy zdecydowali się upublicznić wizerunek poszukiwanego mężczyzny. 6 kwietnia Prokuratura Rejonowa w Chorzowie wydała list gończy za Mariuszem Dąbrowskim, mieszkańcem Tychów

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerami telefonów: 32 771 52 55, 32 771 52 66 lub 112.

Włożyła zapałki do doniczki. Zobacz dlaczego, a też zaczniesz stosować ten trik

Siostry Godlewskie nagrały „hit” na Mundial 2018. Nago wiją się na murawie i znów wywołują kontrowersje