,

Matka zamówiła pizzę z ukrytą wiadomością. Gdy w pizzerii uświadamiają sobie, co się dzieje, natychmiast reagują

Życie Cheryl Treadway, matki trójki dzieci, było koszmarem – była więźniem we własnym domu. Jej chłopak Ethan Nickerson miał problemy z narkotykami, a gdy w 2015 roku zerwali ze sobą, wszystko wymknęło się spod kontroli. Ethan zaczął grozić Cheryl i dzieciom nożem.

Przerażona kobieta spędziła wraz z dziećmi kilka godzin zamknięta w sypialni. Wtedy wpadła na pewien pomysł. Przekonała Ethana, że dzieci są głodne i namówiła go na zamówienie pizzy z dowozem.

Źródło: dailymail.co.uk

Po delikatnych namowach, mężczyzna zgodził się dać jej telefon, aby zamówiła jedzenie przez aplikację. Gdy tylko złożyła zamówienie, Ethan zabrał jej telefon i ponownie zamknął w sypialni.

Źródło: twitter.com

Mężczyzna nie miał pojęcia, że Cheryl wezwała pomoc. Zamiast wypełnić pole „Wiadomość” zwyczajną prośbą o specjalne dodatki, kobieta napisała: „Proszę, pomóżcie mi. Zadzwońcie pod 112.”

Źródło: twitter.com

Gdy pracownicy pizzerii odczytali wiadomość, od razu zrozumieli, że życie kobiety jest zagrożone. Natychmiast zadzwonili na policję, podając adres zamówienia.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, Ethan z początku nie chciał otworzyć. Po dwudziestu minutach zrozumiał jednak, że opór nie ma sensu i poddał się.

Źródło: dailymail.co.uk

Mężczyzna został aresztowany, a rodzina w końcu poczuła się bezpiecznie. Dzięki swojemu pomysłowi, Cheryl prawdopodobnie ocaliła siebie i trójkę dzieci. Trzeba docenić jej mądre postępowanie.

Źródło: dailymail.co.uk

Chciała jedynie podciąć włosy, ale fryzjerka robi jej na głowie TO! Wszystkie klientki są w szoku

Był przywiązany tak mocno, że nie był w stanie się ruszyć. Wiele osób przechodziło obok zupełnie obojętnie