,

Widząc stan płodu, lekarz namawia matkę na aborcję. Dzielna kobieta powiedziała NIE i doprowadziła do cudu!

Holly Hodgson była w 12. tygodniu ciąży, gdy przyszła na kontrolne badanie USG. Wtedy lekarz wykrył, że jej dziecko ma wytrzewienie – wrodzoną wadę, która powoduje, że maluszek ma dziurę w brzuszku i część jego organów wewnętrznych rozwija się poza ciałem.

W pierwszej chwili lekarz zasugerował przyszłej mamie przerwanie ciąży, gdyż tak robiły inne jego pacjentki, których nienarodzone dzieci cierpiały na tę przypadłość. Załamana kobieta nie miała pojęcia co będzie z jej synkiem i czy uda się jej donosić ciążę.

„Mimo, że bardzo się bałam, to jednak wierzyłam, że wszystko skończy się dobrze. Niestety mój prowadzący lekarz powiedział, że powinnam przerwać ciążę. Byłam załamana, ale przed podjęciem takiej decyzji zdecydowałam się jeszcze na kolejną wizytę u zupełnie innego lekarza.”

Okazało się, że od 90 do 95 procent dzieci z wytrzewieniem normalnie przychodzi na świat. Kobieta postanowiła urodzić, pomimo ryzyka, że jej syn może urodzić się martwy lub umrzeć krótko po porodzie.

Na szczęście mały Teddy urodził się żywy i na tyle silny, że można było podjąć leczenie! Matka nie mogła uwierzyć, że lekarz, który prowadził jej ciążę, proponował jej aborcję.

„Byłam wściekła na samą myśl, że lekarz doradzał mi coś takiego, wiedząc, że 90% dzieci z wytrzewieniem przychodzi na świat bez większych komplikacji! „

Holly postanowiła podzielić się tą historią, aby inni rodzice za namową niekompetentnych lekarzy nie podjęli najgorszej decyzji w swoim życiu!

Maluszek po urodzeniu ważył zaledwie 1,9 kg, a jego wnętrzności od razu umieszczono w specjalnej torbie, która chroniła je przed wszelkimi urazami. Po 13 dniach, gdy brzuch dziecka urósł, można było umieścić organy na swoim miejscu.

Wszystko skończyło się dobrze. Teddy podrósł i w ogóle nie widać po nim, że początek jego życia był tak dramatyczny.

Maluch dużo się śmieje i uwielbia zaczepiać ludzi, aby z nimi rozmawiać. Natomiast Holly wciąż jest wściekła na lekarza, który doradzał jej aborcję.

Źródło: kidspot.com.au, wiemy.to

Chciała wyrzucić te buty, ale sąsiadka pokazała jej pewien sprytny trik. Teraz znów są jak nowe

Jak w ciągu 3 dni oczyścić ciało z cukru, poprawić zdrowie i stracić na wadze