,

Ten czworonóg bardziej przypominał potwora niż psa. Ale zobacz, jak bardzo się zmienił w ciągu czterech tygodni

Valia Orfanidou przeglądając Facebooka znalazła coś, co trafiło ją prosto w serce. W jednym z postów zobaczyła zdjęcie psa, który dosłownie wyglądał jak szkielet. Zwierzak wyglądał tak źle, że wiele osób wręcz nie dowierzało, że się dzieje naprawdę.

Valia natychmiast postanowiła odnaleźć psa, bo nie potrafiła przestać o nim myśleć.

Już następnego dnia siedziała w samochodzie z dwoma innymi ochotnikami, jadąc 70 kilometrów, aby wytropić psa i udzielić mu pomocy.

Mimo iż kobieta była już świadkiem wielu krzywd i widziała naprawdę sporo przykrych sytuacji, było to dla niej bardzo ciężkie i poruszające doświadczenie. Nie miała nawet siły płakać, bo jej serce dosłownie pękło na milion kawałków…

Dla lekarzy i wolontariuszy było jasne, że pies umiera…

Na szczęście podczas badania okazało się, że zwierzak cierpi na poważną odmianę świerzbu, ale jego stan jest stabilny! Były spore szanse, że psiak z tego wyjdzie, co dla Valii było wspaniałą wiadomością. Kobieta nazwała czworonoga Billy i zadbała o to, aby niczego mu nie brakowało. Z ochotą pił i jadł, co oznaczało, że wciąż jeszcze ma chęć do życia.

Billy codziennie jadł i pił coraz więcej i pomału odzyskiwał siły. Dziesięć dni później jego stan poprawił się na tyle, że mógł wyjść na pierwszy spacer.

Nowy dom…

O tym jak przebiega kuracja psa informowano na bieżąco na Facebooku. Jego losem zainteresowała się pewna para ze Szwajcarii, która postanowiła go adoptować. W końcu nadszedł dzień, gdy psiaka czekała długa podróż z Grecji do nowego domu.

Pożegnanie było dla Valii bardzo ciężkie. Płakała zarówno ze wzruszenia jak i ze szczęścia, bo wiedziała, że Billy leci do domu, w którym będzie naprawdę szczęśliwy.

Billy na zawsze pozostanie w jej sercu…

Ta historia pokazuje, że to, co czasem z pozoru wydaje się być sytuacją bez wyjścia, może mieć piękne zakończenie…

Źródło: youtube.com

Postaw te słoiki w ogrodzie, a nie zobaczysz ani jednego komara przez całe lato

Ważyła 453 kilogramy i była oskarżona o morderstwo. Nie do wiary jak wygląda po kilku operacjach i diecie!