,

Zamknął psa w walizce i wyszedł z mieszkania. To, co stało się potem, łamie serce…

Jakiś czas temu na portalu reddit.com, pewien mężczyzna opisał pewną poruszającą historię. Gdy jego żona umierała w szpitalu, postanowił, że umożliwi jej pożegnanie z ukochanym psem…

Lekarze nie dawali już kobiecie dużo czasu, a jedynym sposobem na przemycenie psa do szpitala, było wniesienie go w walizce.

Rokowania nie pozostawiały wątpliwości – moja żona umierała. Nie mogła jeść ani pić, a ból uśmierzały silne środki przeciwbólowe. Mogła jednak mówić i podczas jednej z rozmów poprosiła mnie, abym przyprowadził do szpitala jej psa, z którym bardzo chciała się pożegnać.

Spełnienie jej prośby nie należało do łatwych, a potajemne wniesienie do szpitala 50-kilogramowego owczarka australijskiego, graniczyło z cudem. Mężczyzna ukrył psa w dużej walizce i szczęśliwie udało mu się przenieść ją obok szpitalnego personelu. Pracownikowi oddziału wytłumaczył, że w środku znajdują się rzeczy, które dodadzą jego żonie otuchy i zdopingują do walki z chorobą.

Gdy weszliśmy do środka, moja żona była pogrążona we śnie. Otworzyłem walizkę, a nasz pies wskoczył na jej łóżko i delikatnie położył głowę na jej piersi. Spoglądał jej w oczy i cierpliwie czekał, aż jego pani się obudzi. Po 20 minutach żona ocknęła się i jęknęła z bólu.

Pies, zamiast szczekać, zaczął ją lizać i cichutko popiskiwał. Zachowywał się tak, jakby doskonale wiedział, że hałas może zaalarmować szpitalny personel. Moja uśmiechnięta żona przez niemal godzinę tuliła swojego pupila. Tej wyjątkowej chwili nie przerwała nawet pielęgniarka, która obiecała zachować sprawę w sekrecie. Widok mojej żony i jej psa, wzruszył ją do łez.

Kilka dni później kobieta zmarła, a walizka, w której odwiedził ją ukochany pies, przypomina mężowi o tym wyjątkowym, poruszającym spotkaniu. Symboliczne znaczenie ma ona również dla czworonoga. Gdy mężczyzna korzysta z walizki, pies myśli, że już za chwilę znów spotka się ze swoją panią…

Jeśli poruszyła Cię ta historia, koniecznie podziel się nią ze znajomymi!

Źródło: reddit.com

Obcy mężczyzna próbował wrzucić roczne dziecko do torby i je porwać. Zemsta ojca była błyskawiczna!

To, co policjanci zobaczyli w samochodzie tej rodziny, wygląda jak koszmar na żywo. Teraz publikują zdjęcia, aby ostrzec innych!