,

Żołnierz dowiedział się, że żona od dnia ślubu spała z 60 mężczyznami. Jego zemsta była natychmiastowa

Nie wszystkie historie miłosne kończą się szczęśliwie. Czasem nawet największe uczucia gasną tak szybko, jak zapłonęły. Bo niestety, życie to nie bajka…

Ta para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wszystko było dla nich cudowne i proste. Nie wyobrażali sobie życia bez siebie i spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Jednak pewnego dnia mężczyzna, który był żołnierzem, dostał wezwanie na misję.

Wówczas młodzi postanowili się niezwłocznie pobrać…

Zresztą byli w sobie szaleńczo zakochani i wiedzieli, że i tak ślub jest tylko kwestią czasu. Jednak, niedługo po ślubie coś niedobrego zaczęło się dziać ze świeżo upieczoną żoną. Miała koszmary senne i napady lęku, zrywała się we śnie. Jej mąż starał się ją wspierać, jak tylko mógł. Na szczęście kobieta jako żona żołnierza mogła liczyć na opiekę medyczną na równi z samymi żołnierzami, dlatego miesiąc przed odjazdem mąż pomógł jej znaleźć najlepszego specjalistę.

Wtedy zaczęło się dziać coś bardzo dziwnego.

Wizyty kobiety u lekarza stawały się coraz dłuższe i częstsze. Mimo, iż w żołnierzu pojawiła się pierwsza iskierka niepewności, wierzył jednak, że wszystko to ma na celu przywrócenie równowagi emocjonalnej żony. Nie zadawał więc zbyt wielu pytań, by jej niepotrzebnie nie denerwować.

Kolejnym krokiem ku podejrzeniom stały się bardzo częste wyjazdy kobiety za miasto do sklepów. Ufny małżonek uznał jednak, że żona jak wiele innych kobiet po prostu lubi chodzić po sklepach.

W końcu nadszedł czas rozstania…

Ostatniej nocy namiętne pożegnanie rozwiało z umysłu kochającego męża wszystkie kiełkujące podejrzenia i niepokoje. I wyjechał, z żalem w sercu zostawiając swoją ukochaną, cudowną żonę.

Okropnie za nią tęsknił…

Myślał o niej każdego dnia i nieustannie odliczał czas do powrotu. Pewnego dnia otrzymał jednak bardzo dziwną i zaskakującą wiadomość. Zadzwoniła do niego teściowa z wielkimi pretensjami o to, że ukrył przed własną żoną fakt, że jest… gejem.

6 prostych wskazówek, dzięki którym w skuteczny sposób usuniesz kleszcza ze skóry. Warto je poznać!

Psu nie wolno było wchodzić na łóżko. Kamera jednak nagrała jego triumfalny taniec, gdy pani wychodzi z domu!