,

Żołnierz dowiedział się, że żona od dnia ślubu spała z 60 mężczyznami. Jego zemsta była natychmiastowa

Okazało się, że właśnie takie wyjaśnienie żona podała rodzicom, aby uzasadnić swoje kolejne romanse.

Powiedziała, że mąż ją oszukał i zataił fakt, że jest gejem, w związku z czym ona czuje się zwolniona z obowiązku wierności i może spać z kim tylko jej się podoba…

Kiedy doszło do konfrontacji między małżonkami, kobieta wyznała, że odkąd poznała swojego męża spała aż z… 60 facetami. Okazało się również, że jest w ciąży, ale sama nie wie z kim dokładnie, choć na pewno nie ze swoim mężem.

Załamany i rozwścieczony mężczyzna natychmiast założył sprawę o rozwód z winy kobiety.

Jednak i w sądzie kobieta kłamała…

W sądzie przedstawiła zupełnie inną wersję wydarzeń, zaprzeczyła zdradom i utrzymywała, że niewątpliwie nosi dziecko swojego męża. Nie zgodziła się jednak na przeprowadzenie testów DNA. Podczas kolejnej rozprawy adwokat męża wziął ją w krzyżowy ogień pytań, przez co kobieta zupełnie pogubiła się zeznaniach i tym sposobem wyszło na jaw, że kłamie. Sąd dał wiarę mężczyźnie i orzekł rozwód z wyłącznej winy żony.

W rezultacie kobieta została z niczym. Straciła nie tylko mężczyznę, który ją kochał, ale została bez ojca dziecka i bez zabezpieczenia finansowego, a nawet straciła zaufanie swojej rodziny.

To kolejna historia, w której jednemu z małżonków wydawało się, że wszystko ujdzie mu płazem, jednak rzeczywistość pokazała, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw…

Źródło: lifebuzz.com

6 prostych wskazówek, dzięki którym w skuteczny sposób usuniesz kleszcza ze skóry. Warto je poznać!

Psu nie wolno było wchodzić na łóżko. Kamera jednak nagrała jego triumfalny taniec, gdy pani wychodzi z domu!